|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах;
- Температурний режим ефективної роботи від -25°С до +50°С;
- Спеціальний алгоритм роботи, який забезпечує стабільну та ефективну роботу при низьких температурах на вулиці, підігрів компресора та піддону, регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку;
- Технологія «I-Action» – плавна та стабільна робота компресора на нижніх частотах (1Гц);


- Вищий клас енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON VI ;
- "CH 7-SKY Technology" – комплексна система фільтрації на основі напівфільтрів широкого спектру дії;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищається за 30 хвилин. Це економити час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря;
- Wi-Fi модуль, для можливості керування кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- Захист вашого будинку від замерзання: функція «+ 8°С». Кондиціонер буде підтримувати температуру + 8°С , що не дозволяє заморозити приміщення та споживає мінімум електроенергії;
- Можливість підключення дротового пульта зі здатністю двотижневого програмування та приєднання до системи розумного дому BMS (опція).
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S18FTXD2-BL Wi-Fi серії Daytona Black працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для розміщення площею до 50 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу А+++ в режимі нагріву (від -25°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15°С до +43°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через Інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфоні.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S18FTXD2-BL Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 1,53 (0,38-2,45) / 1,41 (0,35-2,60) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 7,0(А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.1(А+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 57 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 30/33/36/39/42/45/48 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 963х700х396 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1013х307х221 |
| Розмір приміщення, м² | 50 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 5,20 (1,26-6,60) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 5,30 (1,12-6,80) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 470/520/570/610/ 650/720/800 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +43°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 18 FTXD |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 560 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 12,7/1/2" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |






















