|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Побутовий тепловий насос. Адаптований для роботи на тепло в північних країнах Європи;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- CH SMART - ION Filter - технологія тотального очищення нового покоління;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);

- Повна відповідність діє c 1-01-2013 директиві Європейського союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A+++ SCOP A+++;
- Екстра низький рівень шуму - всього 18 дБ, суцільнолитий пластиковий корпус і нова технологія безшовного теплообмінника;
- Вищий клас енергоефективності. Енергозбережна комплектація за типом A+++ Class Energy Efficiency - Generation VI ;
- Стильний і компактний дизайн;
- Безперебійна робота в функції 96В-260В. Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- багатошвидкісний вентилятор;
- Підвищений ресурс роботи;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/К нового покоління ;
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32 ;
- Самоочищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонера, вентилятор не зупиняється і видаляє вологу з теплообмінника, що включає утворення плісняви, грибків і розмноження бактерій у внутрішньому блоці;
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): фільтр з активованого вугілля"Анти-запах"; фільтр"Антибактеріальний пригнічувач"; фільтр"Нанотитановий антихімічний каталізатор"; Електретнийпиловловлюючий фільтр;Катехіновий фільтр;
- Електростатичний вітроочисний фільтр ЕСО-ФРЕШ ;
- CH UV Cleaner - технологія ультрафіолетового очищення повітря останнього покоління;

- Стильний світлодіодний дисплей на панелі внутрішнього блоку. Увімкнення/вимкнення дисплея з пульта ДК;
- Режим комфортного сну SLEEP (декілька варіантів ручного налаштування);
- Інтелектуальне керування в режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи залежно від зміни температури у час;
- 24-річний таймер на увімкнення і вимкнення;
- Підтримка пуску вентилятора з наказом виключення обдування холодним повітрям у режимі нагріву;
- Бактерицидне покриття пульта ДК;
- Теплообмінники з антикорозійним покриттям GREEN - FIN;
- Авторестарт - функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальна система захисту від обмерзання ;
- Примусове увімкнення/вимкнення функції розморожування з пульта ДК;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- самодіагностика порушення роботи основних блоків і режимів;
- Блокування управління.
- Кондиціонер тепловий насос Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-SC Wi-Fi серії SUPREME CONTINENTAL Silver працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для розміщення площею 25 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу А+++ в режимі нагріву (від -25°С до +24°С).
- У режимі охолодження клас енергоефективності A+++ (від -15°С до +50°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через Інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфоні.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S09FTXAL2-SC Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.60 (0.09-1.40) / Тепло: 0.68 (0.16-1.60) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 9.0 (А+++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 6.0 (А+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 50 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 18/22/26/30/34/36/38/41 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 732x555x330 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 865x290x210 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2,70 (0,45-3,50) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.00 (0.45-4.20) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 180/390/420/450/490/540/590/660 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 18 |
| Колір | срібло |
| Інтенсивність осушення повітря, л/год | 0.8 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | від -25°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | від -15°С до +50°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так, до -25°C на обігрів |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | DAIKIN/GREE |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 09 FTXAL2 |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53 / 3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38 / 1/4" |


















