|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- "CH 7 - SKY Technology" - комплексна система фільтрації на основі напівфільтрів широкого спектру дії;
- Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Смартфон / Планшет (ОС: Android, iOS);
- "CH SMART-ION Filter" - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Робота від -15 °C до +48 °C на охолодження і від -25 °C до +24 °C на обігрів;

- Преміальна енергозбережна комплектація GENERATON VI (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкій частині частоти обертання компресора;
- Преміальний пульт дистанційного керування з новим ергономічним корпусом, нічним підсвічуванням і бактерицидним покриттям;
- Функція "I FEEL" - вбудований датчик температури в пульт дистанційного керування. Точність підтримки температури 0,5 °C;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Безперебійна робота у функціях 96 В-260 В . Інноваційний, малогабаритний трансформатор;
- Захист вашого будинку від замерзання: функція "8 градусів" .Кондиціонер підтримує температуру 8 °C, не дозволяючи заморозити приміщення і споживаючи мінімум електроенергії;
- ширококутні жалюзі, що створюють охоплення об'єму приміщення;
- Захист від обмерзання зовнішнього блоку;
- 24-годинний таймер;
- Покриття "BLUE-FIN";
- Комфортна підтримка температури в нічному режимі "SLEEP" ;
- Автономне осушення;
- Захист компресора;
- Запуск при низьких температурах зовнішнього повітря;
- Легко розбірний корпус для швидкого монтажу і чищення;
- Функція "Авторестарт" - автоматичний перезапуск із запам'ятовуванням налаштувань;
- Самодіагностика запуску роботи основних блоків і режимів, абсолютний захист від некоректних дій користувача з вказівкою помилки на дисплеї;

- Повна відповідність з дією з 1 -01-2013 Директивою Європейського Союзу ErP (Energy related Products) № 626/2011/EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів SEER A++ SCOP A+
- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG R32 Wi-Fi серії Veritas NG працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для розміщення площею до 70 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу А+++ в режимі нагрівання (від -25°С до +30°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15°С до +50°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через Інтернет за допомогою програм, встановлених на смартфоні.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S24FTXQ2-NG R32 Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 2.03 (0.45-2.90) / 2.00 (0.35-3.00) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 7.0 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.4 (А+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 59 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 29/34/36/37/39/42/47 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 963х700х396 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 1078х325х246 |
| Розмір приміщення, м² | 70 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 7.10 (2.00-8.85) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 7.80 (1.80-9.45) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 800/850/900/950/1050/ 1150/1250 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 29 |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°С до +30°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +50°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | -15 |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 24 FTXLQ2 NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 570 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 15,88/5/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35/1/4" |

















