|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
СЕРІЯ PREMION — надійна модель преміум класу, в якій присутні всі необхідні функції для ефективної роботи: функція контролю температури «I FEEL» -дозволяє контролювати температуру разом з користувачем; режим комфортного сну “MAGIC SLEEP”- кондиціонер автоматично, в залежності від режиму роботи, забезпечує оптимальне значення температури повітря і швидкості вентилятора. Також до преміальних кондиціонерів є можливість окремо підключити адаптер Wi-Fi Ready OL-WH , а також керувати всіма функціями свого кондиціонера через мобільний додаток OLMO “SMART LIFE” KIT.

- Інноваційна технологія «HEALTHY CLEANING» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагріванням пластин теплообмінника.
- Wi-Fi ready — можливість видаленого доступу за допомогою Wi-Fi (при комплектації модему OLMO Connect Life OL-WH)
- Режими роботи : охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
- Робочий від — 25 до 43 °C
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження та обігрів без протягів
- Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку — функція «CLEAN INSIDE»
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезавантаження «RELOAD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS» — два варіанти підключення дренажу (правий або лівий)
- Антикорозійне покриття «Антикорозійне покриття»
- Надійний інверторний компресор підвищеним ресурсом роботи
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей з м'яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Напрямок повітряного потоку вліво-вправо регулюється з пульта дистанційного керування
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
- Режим чергового економічного опалення +8
- Кондиціонер Olmo OSH-09FWH серії Premion працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для розміщення площею 25 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу А+++ в режимі нагріву (від -25°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15°С до +43°С).
Технічні характеристики Olmo OSH-09FWH:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0,684 (0,19-1,50) / Тепло: 0,590 (0,19-1,50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6,1/A++ |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5,1/A+++ |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 56 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 25/30/33/35/37/39 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 660×483×240 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 830×256×195 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2,6 (1,00-3,00) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 2,7 (1,00-3,00) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 550 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
| Інтенсивність осушення повітря, л/год | 0,9 |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | від -25°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | від -15°С до +43°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | HITACHI |
| Країна бренду | Данія |
| Країна виробник | Китай |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | OSH-09 FWH |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 443 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 25 |
| Максимальний перепад висоти, м | 5 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |














