|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кондиціонер-тепловий насос класу deluxe в ексклюзивному дизайнерському виконанні. Екологічний та продуктивний. Ефективно працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -25°С, дозволяючи суттєво економити взимку та в міжсезоння.
Серія Lyra Winter Inverter — це не тільки дизайнерська модель, що відрізняється витонченістю, плавними вигинами та вишуканою формою корпусу внутрішнього блоку, а і інверторним компресором з технологією G10.
Дизайн даного кондиціонера доповнить практично будь-який інтер’єр, від класики до Hi-Tech, та підкреслить яскраву індивідуальність власника. Окрім естетики, теплові насоси серія Lyra Winter Inverter стане зручною альтернативою традиційним системам опалення.

- Високоефективний екологічний холодоагент R32
- Wi-Fi керування
- I Feel
- Режим «Комфортного сну»
- Контроль напряму повітряного потоку
- Кнопка режиму "TURBO"
- Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
- Технологія інверторного керування
- Теплий старт
- Блокування кнопок на пульті Д/У
- Таймер
- Дисплей відображення поточного часу
- Функція запам'ятовування поточних налаштувань
- «Вольт-контроль» система низьковольтного старту
- Система самодіагностики
- Знімна панель, що миється
- Світлодіодний дисплей
- Низькотемпературний старт
- Система автоматичного самоочищення
- Технологія «Інтелектуального розморожування»
- Технологія осушення повітря без зниження температури
- Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
- Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)

- Кондиціонер тепловий насос TOSOT GF-09W2 R32 Wi-Fi серія Lyra Winter Inverter працює на новому озонобезпечномуфреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 25 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (от -25°C до +30°C).
- У режимі охолодження клас енергоефективності A+++ (от -15°C до +50°C).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики TOSOT GF-09W2 R32 Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.69 (0.10-1.30) / Тепло: 0.70 (0.15-1.40) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 7.5 (A+++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 5.3 (A+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 50 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 18/22/24/26/30/34/37 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 732X555X330 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 894X291X211 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2.70 (0.80-3.80) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.00 (0.90-4.25) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 390/420/440/470/540/570/610 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°C до +30°C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°C до +50°C |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | GREE |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,52 (3/8") |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35 (1/4") |




