|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кондиціонер тепловий насос класу deluxe в ексклюзивному дизайнерському виконанні. Екологічний та продуктивний. Ефективно працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -25 ° С, дозволяючи суттєво економити взимку та в міжсезоння.
Серія NAOMI SILVER COOL — це не тільки дизайнерська модель, що відрізняється витонченістю, плавними вигинами та вишуканою формою корпусу внутрішнього блоку, інверторним компресором з технологією G10, а ще й серія яка має нові унікальні можливості, такі як: ультрафіолетофий очищувач повітря та режим самоочистки.

• Високоефективний екологічний холодоагент R32
• Унікальна функція самоочистки • Wi-Fi керування
• I Feel
• Режим «Комфортного сну»
• Контроль напряму повітряного потоку
• Кнопка режиму "TURBO"
• Ширококутні жалюзі для об'ємного потоку повітря
• Технологія інверторного керування
• Теплий старт
• Блокування кнопок на пульті Д/У
• Таймер
• Дисплей відображення поточного часу
UV фільтр стерилізує повітря, знищуючи 93,91% бактерій і вірусів (коронавіруси, віруси грипу, ротавіруси, бацили, палички коха, плісняву).

• Функція запам'ятовування поточних налаштувань
• «Вольт-контроль» система низьковольтного старту
• Система самодіагностики
• Знімна панель, що миється
• Світлодіодний дисплей
• Низькотемпературний старт
• Система автоматичного самоочищення
• Технологія «Інтелектуального розморожування»
• Технологія осушення повітря без зниження температури
• Світлодіодне відображення поточних режимів роботи
• Генератор іонів-фільтр Active Plasma Ion (API)

- Кондиціонер тепловий насос TOSOT Tosot GD-12RS R32 Wi-Fi серія Naomi Silver Cool Inverter працює на новому озонобезпечномуфреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 35 м²
- Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A+++ в режимі обогріву (от -25°C до +30°C).
- У режимі охолодження клас енергоефективності A+++ (от -15°C до +50°C).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики TOSOT GD-12RS R32 Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.87 / Тепло: 0.95 |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 8.5 (A+++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4.6 (A+++) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 53 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 19/25/29/31/34/36/38/44 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 802X555X350 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 907X292X200 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3.50 |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.81 |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 180/310/380/420/470/550/600/720 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Сріблястий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -25°C до +30°C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°C до +50°C |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | GREE |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 512 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,52 (3/8") |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35 (1/4") |









