|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Серія ORBIS від TM TOSOT – це надійний кондиціонер на нагрів та охолодження, з інверторним компресором G10 на екологічному фреоні R32.
ORBIS – це поєднання багаторічного досвіду бренду TOSOT та сучасних технологій.
Стандартна комплектація кондиціонера ORBIS включає в себе безліч різноманітних корисних функцій, зокрема:
• Wi-Fi модуль
• +8 °C
• I FEEL
• Фільтра АРІ – генератор іонів
• Система «Вольт-контроль»

- Модуль Wi-Fi
- Високоефективний екологічний холодоагент R32
- I Feel
- Режим "Комфортного сну"
- Контроль напрямку повітряного потоку
- Кнопка режиму "TURBO"
- Ширококутні жалюзі для об'ємного повітряного потоку
- Технологія інверторного управління
- Теплий старт
- Блокування кнопок на пульті Д/У
- Таймер
- Дисплей відображення поточного часу
- Функція запам'ятовування поточних налаштувань
- Система низьковольтного запуску "Вольт-контроль"
- Системи самодіагностики
- Знімна мийна панель
- Світлодіодний дисплей
- Низькотемпературний старт
- Система автоматичної самоочистки
- Технологія "Інтелектуального розморожування"
- Технологія висушування повітря без зниження температури
- Світлодіодний дисплей поточних режимів роботи
- Система фільтрації іонів Active Plasma Ion (API)

- Кондиціонер TOSOT GP-12SL2 R32 Wi-Fi серії Orbis Inverter працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для розміщення площею до 35 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (від -15°C до +24°C).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15°C до +43°C).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через Інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфоні.
Технічні характеристики TOSOT Orbis GP-12SL2 R32 Wi-Fi:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.99 (0.16-1.40) / Тепло: 0.94 (0.20-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6.1 (A++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4.0 (A+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 52 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 25/28/34/37 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 842X596X320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 773X250X185 |
| Розмір приміщення, м² | 35 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 3.20 (0.60-3.60) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 3.40 (0.60-4.40) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 290/410/480/550 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°C до +24°C |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°C до +43°C |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Режим сну | так |
| Турборежим | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | GREE |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 540 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,52 (3/8") |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,35 (1/4") |




